کتاب دست دوم گلدن بوک مشاوره کنکور

راز موفقیت چیست ؟

موفقیت روش دارد!

آری موفقیت اتفاقی نیست! در هیچ زمینه ای از زندگی نمی توان فرد موفقی را یافت که بدون تلاش به قله های موفقیت رسیده باشد، بگذارید یک مثال از شخصی نام آشنا برای شما بیاورم، کمتر کسی است که نام کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال این چند سال را نشنیده باشد، شهرت و ثروت و احترامی که این بازیکن فوتبال کسب کرده است با تلاش بسیار زیاد محقق شده است، او شبانه روز به تمرین و ورزش می پردازد، هیچ گاه دیر به رخت خواب نمی رود و هر روز صبح زود از خواب بیدار می شود، یکی از تمرینات دشواری که او هر روز و هر روز بدون گلایه و شکایت و با اختیار خود انجام می دهد حرکت دراز نشست است! شاید حرکت دراز نشست در نگاه اول ساده به نظر برسد ولی وقتی  در مورد  تعداد دراز نشست هایی که کریستیانو رونالدو در یک روز انجام می دهد بحث می کنیم، مو بر تن آدم سیخ می شود! کریستیانو رونالدو روزانه 3000 بار دراز نشست می رود! 3000 باری که به گفته ی خود او لحظات بسیار سختی برای او است، ولی رونالدو با کمال میل این سختی را تحمل می کند، آن هم فقط به یک دلیل : هدف

 

 

کتاب دست دوم گلدن بوک مشاوره کنکور

 

 

هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند رونالدو را وادار کند دست از تلاش برای رسیدن به هدف بردارد، حتی رقیب بزرگی  مانند لیونل مسی نیز نمی تواند از موفقیت رونالدو جلوگیری کند! چون رونالدو به خود سختی می دهد، و نا امید نمی شود! شما نیز اگر مانند رونالدو فکر کنید و تلاش صادقانه ای داشته باشید موفقیت را لمس خواهید کرد!

 

 

کتاب دست دوم گلدن بوک مشاوره کنکور

 

موفقیت در کنکور سخت است، ولی نه آنقدر سخت که محمد احمدی را از اول شدن در کنکور باز بدارد! طوری تلاش کنید که نیاز نباشد مشاور، معلم و یا پدر و مادرتان شما را به جلو هل بدهند، خودتان مانند رونالدو و محمد احمدی به خود سختی بدهید و اگر اینگونه باشید  شک نداشته باشید که بهترین نتیجه ممکن را خواهید گرفت.

 

فرزاد صفری

مشاور کنکور و

دانشجوی رشته پزشکی

[fb_button]

مشاوره کنکور تجربی

مقالات کنکوری مرتبط

1 Comment