[fb_button]

مشاوره تحصیلی

در شرایطی که تمرکز تمام دانش آموزان با معدل خوب و تراز بالا شرکت در کنکور تجربی و قبولی در یکی از سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است، جای هیچ گونه اشتباهی برای دانش آموزان وجود ندارد!

.

مشاوره تحصیلی

تیم مشاوره دانشجویان پزشکی دانشگاه اصفهان

ما تعدادی از دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستیم که به صورت تیمی با هم تصمیم گرفتیم تا تجارب  و راهکارهای خود را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهیم.

مشاوره تحصیلی

شکیبا دهقانی

مدیریت بخش دختران بر عهده ی خانم شکیبا دهقانی رتبه 10 کنکور 94 می باشد، ایشان دارای میانگین تراز  کانون 7914 بوده و دارای معدل کتبی 19.88 هستند. خانم دهقانی زبان را 100 درصد زده اند! و فیزیک را فقط از یک نفر از 10 نفر اول کنکور کمتر زده است، یعنی 93.5 درصد!

 

مشاوره تحصیلی

امیرحسین قندهاری

مدیریت بخش پسران بر عهده ی آقای امیرحسین قندهاری رتبه 59 کنکور 94 می باشد، ایشان دارای میانگین تراز  کانون 7300 بوده و دارای معدل کتبی 19.56 هستند. آقای قندهاری درس فیزیک را 88 درصد زده یعنی بالاتر از 7 نفر از 10 نفر اول کنکور ! همین داستان در مورد درس زیست شناسی صادق است، جایی که آقای قندهاری این درس را 75 درصد زد، و باز هم بالاتر از 7 نفر از کسانی که در کنکور رتبه ی 10 و کمتر از آن را کسب کرده اند!

مشاوره تحصیلی

برای تماس با ما از طریق تلگرام روی تصویر زیر کلیک کنید

گلدن بوک در تلگرام

برای ورود به بخش مقالات کنکوری روی تصویر زیر کلیک کنید

مقالات کنکوری